Life Of Svea - organisation/ägare - Life Of Svea
16902
page,page-id-16902,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Kontaktuppgifter communities och Gravidpaketet

För besökar- och medlemsfrågor som rör våra communities samt frågor om Gravidpaketet, mejla medlem@alltforforaldrar.se

Medarbetare

peter3

VD

Peter Scheffer
Telefon: 0708 663 994
peter.scheffer@lifeofsvea.se

per larsson vd life of svea

COO, Peter Scheffer Group

Per Larsson
Telefon: 070-090 80 88
per.larsson@lifeofsvea.se

michael dabrowski

Innovationschef

Michael Dabrowski
michael.dabrowski@lifeofsvea.se 

louise_1000_nonlight

Digital Specialist

Louise Forslid
louise.forslid@lifeofsvea.se
traffic@lifeofsvea.se

johnnes

Kundansvarig

Johannes Wikner
johannes.wikner@lifeofsvea.se
Tel. 070-291 44 22

gustaf

Kundansvarig

Gustaf Fredblad
gustaf.fredblad@lifeofsvea.se
Tel. 076-894 48 27

louise-corp-sidan-500

Support Manager

Louise Matsson
louise.matsson@lifeofsvea.se

los-profilbild-mattias

Senior Developer

Mattias Holmqvist
mattias.holmqvist@lifeofsvea.se

los-profilbild-tobias

Senior Developer

Tobias Karlsson
tobias.karlsson@lifeofsvea.se

sara3

Digital Strateg

Sara Boberg
sara.boberg@lifeofsvea.se

robert3

Grafisk Formgivare/UX

Robert Schlyter
robert.schlyter@lifeofsvea.se

avatar

Senior Developer

Christoffer Larsson
christoffer.larsson@lifeofsvea.se

avatar

Grafisk Formgivare/UX

Föräldraledig

Joakim Odelvall
joakim.odelvall@lifeofsvea.se

 Ägare

Life of Svea ägs av Peter Scheffer Group AB.

Styrelsemedlemmar

 

Peter Scheffer, Styrelseledamot