Life Of Svea - organisation/ägare - Life Of Svea
16902
page,page-id-16902,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Kontaktuppgifter communities och Gravidpaketet

För besökar- och medlemsfrågor som rör våra communities samt frågor om Gravidpaketet, mejla medlem@alltforforaldrar.se

Medarbetare

per larsson vd life of svea

VD

Per Larsson
Telefon: 070-090 80 88
per.larsson@lifeofsvea.se

daniel3_svartvit

Commercial Director & vVD

Daniel Mälsjö
Telefon: 070–142 67 74
daniel.malsjo@lifeofsvea.se

Anna nilsson

Key Account Manager

Anna Hansson Koprowicz
Telefon: 073-369 68 88
anna.hk@lifeofsvea.se

josefine12_

Key Account Manager

Josefine Jontálar
Telefon: 076-346 69 68
josefine.jontalar@lifeofsvea.se

Rebecca

Key Account Manager

Rebecca Rösch
Telefon: 073-511 43 66
rebecca.rosch@lifeofsvea.se

Peterb_1000

Programmatic Manager

Peter Brodersen
Telefon: 070-374 53 50
peter.brodersen@lifeofsvea.se
programmatic@lifeofsvea.se

Andrea klint hultstrand

Digital specialist

Andrea Klint
andrea.klint@lifeofsvea.se
traffic@lifeofsvea.se

louise_1000_nonlight

Digital specialist

Louise Forslid
louise.forslid@lifeofsvea.se
traffic@lifeofsvea.se

tove_svartvit

Content & Social Media Manager

Tove Hellsten
tove.hellsten@lifeofsvea.se

kristin4_svartvit

Content & Social Media Manager

Kristin Otterstål
kristin.otterstal@lifeofsvea.se

los-profilbild-mattias


Senior Developer

Mattias Holmqvist
mattias.holmqvist@lifeofsvea.se

los-profilbild-tobias


Senior Developer

Tobias Karlsson
tobias.karlsson@lifeofsvea.se

louise-corp-sidan-500


Support Manager

Louise Matsson
louise.matsson@lifeofsvea.se

Ägare

 

Life of Svea ägs av Peter Scheffer Group AB.

Styrelsemedlemmar

 

Peter Scheffer, Styrelseledamot