Life Of Svea | Life Of Svea – organisation/ägare
16902
page,page-id-16902,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Kontaktuppgifter communities och Gravidpaketet

För besökar- och medlemsfrågor som rör våra communities samt frågor om Gravidpaketet, mejla medlem@alltforforaldrar.se

Medarbetare

daniel3_svartvit

VD

Daniel Mälsjö
Telefon: 070–142 67 74
daniel.malsjo@lifeofsvea.se

linda4_ändrad

Försäljningschef

Linda Selenhag
Telefon: 076-321 22 62
linda.selenhag@lifeofsvea.se

william kim

CTO/Produktchef

William Kim
Telefon: 070-341 44 26
william.kim@lifeofsvea.se

Anna nilsson

Key Account Manager

Anna Hansson Koprowicz
Telefon: 073-369 68 88
anna.hk@lifeofsvea.se

josefine12_

Key Account Manager

Josefine Jontálar
Telefon: 076-346 69 68
josefine.jontalar@lifeofsvea.se

AnnaL71000

Key Account Manager

Anna Lövquist
Telefon: 070-480 08 28
anna.lovquist@lifeofsvea.se

Rebecca

Key Account Manager

Rebecca Rösch
Telefon: 073-511 43 66
rebecca.rosch@lifeofsvea.se

annie

Key Account Manager

Annie Karlsson
Telefon: 073-420 72 69
annie.karlsson@lifeofsvea.se

mimmie

Digital Project Manager

Mimmie Bikazzan
mimmie.bikazzan@lifeofsvea.se
traffic@alltforforaldrar.se

Andrea klint hultstrand

Digital specialist

Andrea Klint
andrea.klint@lifeofsvea.se
traffic@alltforforaldrar.se

tove4_svartvit11

Content Manager

Tove Hellsten
tove.hellsten@lifeofsvea.se

kristin4_svartvit

Content Manager

Kristin Otterstål
kristin.otterstal@lifeofsvea.se

agnes8_svartvit500

Content Manager

Agnes Sundblad Elverfors
Telefon: 070-916 78 50
agnes.sundblad.elverfors@lifeofsvea.se

mia

Key Account Manager

Mia Falk
* Mammaledig

Ägare

 

Life of Svea ägs av Peter Scheffer Group AB.

Styrelsemedlemmar

 

Peter Scheffer, Styrelseledamot