Life Of Svea | Life Of Svea – organisation/ägare
16902
page,page-id-16902,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Kontaktuppgifter communities och Gravidpaketet

För besökar- och medlemsfrågor som rör våra communities samt frågor om Gravidpaketet, mejla medlem@alltforforaldrar.se

Medarbetare

lisen1

VD

Lisen Sellén
Telefon: 070 – 989 01 10
lisen.sellen@alltforforaldrar.se

lindasselenhag

Försäljningschef

Linda Selenhag
Telefon: 0763-21 22 62
linda.selenhag@alltforforaldrar.se

willy

CTO/Produktchef

William Kim
Telefon: 0703-41 44 26
william.kim@alltforforaldrar.se

r-henrik

Senior Developer

Henric Romlin
henric.romlin@alltforforaldrar.se

kh-anna

Key Account Manager

Anna Hansson Koprowicz
Telefon: 0733-69 68 88
anna.hk@alltforforaldrar.se

jossan

Key Account Manager

Josefine Jontálar
Telefon: 0763-46 69 68
josefine.jontalar@alltforforaldrar.se

niklas

Key Account Manager

Niklas Jonsson
Telefon: 0760-31 42 06
niklas.jonsson@alltforforaldrar.se

mbetty

Key Account Manager

Bethina Svensson
Telefon: 0723-16 14 68
bethina.svensson@alltforforaldrar.se

mimmie-

Digital Project Manager

Mimmie Bikazzan
mimmie.bikazzan@alltforforaldrar.se
traffic@alltforforaldrar.se

andrea_fixad

Ad-ops/Digital specialist

Andrea Klint
andrea.klint@alltforforaldrar.se
traffic@alltforforaldrar.se

tove

Content Manager

Tove Hellsten
tove.hellsten@alltforforaldrar.se

kristin1

Content Editor

Kristin Otterstål
kristin.otterstal@alltforforaldrar.se

mia

Key Account Manager

Mia Falk
* Mammaledig

Ägare

 

Life of Svea ägs av Ingressus Media Ltd som är ett investmentbolag med investeringar inom media och fastigheter.

Styrelsemedlemmar

 

Peter Scheffer, Styrelseledamot
Lisen Sellén, Styrelsesuppleant