Life Of Svea | Kontakta oss på Life Of Svea
1452
page,page-id-1452,page-template,page-template-contact-page,page-template-contact-page-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Kontakta oss

Ring eller kontakta oss via e-post. För besöksadress se nedan.

Telefon/E-post

VD, Daniel Mälsjö

Telefon: 070-142 67 74

daniel.malsjo@lifeofsvea.se

 

Försäljningschef, Linda Selenhag

Telefon: 076-321 22 62

linda.selenhag@lifeofsvea.se

 

CTO/Produktchef, William Kim

Telefon: 070-341 44 26

william.kim@lifeofsvea.se

 

Head of Campaigns, Mimmie Bikazzan

Telefon: 073-569 13 18

mimmie.bikazzan@lifeofsvea.se
traffic@lifeofsvea.se

Klicka här för kontaktuppgifter till fler medarbetare »

 

För att kontakta oss i ärenden gällande våra olika sajter kan du maila till:

 

Allt för föräldrar: alltforforaldrar@lifeofsvea.se 
Familjeliv: familjeliv@lifeofsvea.se
MinBebis: minbebis@lifeofsvea.se
Mammasidan: mammasidan@lifeofsvea.se
Devote: devote@lifeofsvea.se
Rodeo: rodeo@lifeofsvea.se
Bröllopstorget: brollopstorget@lifeofsvea.se 

Besök oss

Life of Svea AB

Kungsgatan 44, 5 tr

111 35 Stockholm